Task ponownie 4 - piątek 08.07.2005-07-08
     Konkurencja ponownie nr 4, gdyż poprzednia została anulowana, a przyczyną było brak minimum zawodników ( 25% to jest 6-ciu ), którzy zaliczyli przelot ponad 100 kilometrów, co wczoraj niewiarygodnie dokładnie przewidział Janusz Centka.

Cześć gorgol,
Wracając do wczorajszej konkurencji pomyślałem, że jednak nie warto ryzykować i jak się okazało sprawdziły się przewidywania. Dzisiaj troszkę poczekałem, Tomek się rwał do przodu i poleciał wcześniej, ja stwierdziłem, że nie chcę lecieć jeszcze, poczekałem i później samemu po "swojemu" poleciałem po chmurkach, wiesz dzisiaj dobrą koncepcję mi dobre anioły podpowiadały i wyszło. Troszkę na końcu leciałem asekuracyjnie, nie chciałem nie dolecieć, pod koniec jakieś opady deszczu mijałem. Wiesz jak to jest...
Trochę teraz o odżywianiu, marzy nam się biały serek z polski, bo takiego tutaj nie ma. Dbamy o siebie ze Stasiem i pitrasimy razem różne smakołyki, dzisiaj był łosoś przywieziony z Helsinek bo tutaj ryb nie ma, były warzywka, ziemniaczki zasmażane, na deser był budyń z sokiem malinowym. Także jemy wspaniałe obiadki.
Trzymaj się - do jutra

Pozdrawiam
Janusz

Piękne i dynamiczne zdjęcia dzisiejszego zwycięzcy w klasie 15 metrowej - Janusza Centki w Dianie 2
Copyright Kai Mönkkönen
Dzień 4 czwartek 07.07.2005

Środa 6 lipca 2005 godz. 20.00

Środa rano 6 lipca 2005 godz. 8.14

Rayskala 2005 I konkurencja ( 04.07.2005 )

Rekordy Janusza Centki w przelotach

Medal Lilienthala dla Janusza Centki

Powrót do LOTNICTWO

Powrót do strony GŁÓWNEJ